Zapytaj o warunki współpracy Reklamacje

Nagrody i certyfikaty

 

< powrót do listy
29 kwietnia 2015
Perła Polskiej Gospodarki (2006)

HURTAP SA uhonorowany tytułem "Perły Polskiej Gospodarki 2005"
27 września 2006r. w Sali Balowej Zamku Królewskiego odbyła się Jubileuszowa Gala magazynu ekonomicznego Polish Market, uświetniająca Dziesięciolecie jego działalności. Podczas uroczystości zostały ogłoszone wyniki IV edycji rankingu "Perły Polskiej Gospodarki".

Firma HURTAP SA za konsekwentną realizację polityki i strategii przedsiębiorstwa oraz pozycję lidera wśród najbardziej dynamicznych i najbardziej efektywnych przedsiębiorstw w Polsce po raz drugi uzyskała tytuł Perły Polskiej Gospodarki w kategorii Perły Duże.

Firmy uhonorowane tym tytułem wyłaniane są w wyniku obiektywnych kryteriów ekonomicznych określonych przez naukowców z Instytutu Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk. Pozycja na liście rankingowej nie zależy od wielkości przedsiębiorstwa mierzonego wartością przychodów ogółem, ale od jego efektywności, dynamiki i płynności finansowej.

Nagrody przyznawane w Rankingu mają charakter wyłącznie prestiżowy. Redakcja i Instytut dokładają wszelkich starań dla zapewnienia obiektywności na każdym etapie Rankingu.

komentarzy /0/
Skomentuj