Zapytaj o warunki współpracy Reklamacje

Nagrody i certyfikaty

 

< powrót do listy
29 kwietnia 2015
Filar Polskiej Gospodarki 2005 (2005)

HURTAP SA dołączył do znakomitego grona zdobywców tytułu „Filary Polskiej Gospodarki 2005”


W poniedziałek, 21 listopada w Teatrze Narodowym w Warszawie odbyła się uroczysta Gala Finałowa, w trakcie której zostało nagrodzonych 17 firm – liderów wojewódzkich. „Filary Polskiej Gospodarki” to ranking, przygotowany już po raz drugi przez „Puls Biznesu” i międzynarodową wywiadownię gospodarczą Coface Intercredit Poland. Ranking ten jest pierwszym w Polsce katalogiem dużych firm, odgrywających wiodącą rolę w poszczególnych województwach, a co za tym idzie — w całej gospodarce narodowej.

Filary cechuje stabilność rozwoju. Są to firmy, które płacą podatki do lokalnej kasy samorządowej, nie zalegają z płatnościami publicznoprawnymi oraz wobec pracowników. Uznawane są za swoiste koła napędowe gospodarki regionalnej. Są wiodącymi odbiorcami produktów i usług mniejszych firm z regionu, tworzą miejsca pracy.

Ranking pokazuje silne związki przedsiębiorstw z regionami, w których działają. Połączenie predyspozycji kadr z nowoczesnymi rozwiązaniami organizacyjno-technicznymi przyniosło naszej firmie niekwestionowany sukces. Przez 15 lat HURTAP SA stworzył markę i stał się ważnym elementem życia społecznego wspomagając wiele instytucji – uczelnie, szkoły, domy pomocy społecznej i angażując się zarówno w sport zarówno zawodowy jak i amatorski.

 

 

komentarzy /0/
Skomentuj