Zapytaj o warunki współpracy Reklamacje

Dla aptek

Wizja rzetelnej i profesjonalnej firmy zapewniającej kompleksową obsługę to idea, która przyświeca firmie HURTAP SA od początku jej istnienia. Naszym celem jest budowanie bliskich relacji z odbiorcami - to klient jest w centrum naszej uwagi. Zwracamy uwagę na potrzeby naszych odbiorców i staramy się dopasować ofertę tak, aby czuł się on w pełni usatysfakcjonowany. Jesteśmy efektywni w działaniu, a nasze atuty są korzyściami dla naszych kontrahentów.

Strategia firmy od zawsze opierała się na bardzo wysokich standardach i dążeniu do zaopatrzenia naszych klientów w pełen asortyment w możliwie najkrótszym czasie. Stale poszerzamy naszą wiedzę i kompetencje, aby w profesjonalny sposób sprostać wymaganiom stawianym przez naszych odbiorców.

Staramy się budować silne i jak najlepsze relacje między odbiorcami a pracownikami naszej firmy, poprzez stały kontakt oraz profesjonalną obsługę.

Naszym celem jest także integracja środowiska farmaceutycznego poprzez organizację licznych kursów i szkoleń, a także wspólnych spotkań i wyjazdów.

Skontaktuj się z nami