Zapytaj o warunki współpracy Reklamacje

Aktualności

< powrót do listy
18 września 2023
Puchar Polski Okręgowych Izb Aptekarskich w piłce nożnej na trawie

W dniu 16.09.2023 r. na boisku HURTAP SA w Łęczycy odbył się IV Puchar Polski Okręgowych Izb Aptekarskich w piłce nożnej. Do rywalizacji stanęły 4 najlepsze zespoły wyłonione podczas Mistrzostw Polski OIA w piłce nożnej halowej, które odbyły się w kwietniu 2023 r., w Katowicach. Zgodnie z regulaminem do turnieju zakwalifikowały się zespoły: Śląska OIA, OIA Łódź, Pomorsko - Kujawska OIA oraz OIA Gdańsk.

Uroczystego rozpoczęcia turnieju dokonali organizatorzy turnieju: V-ce Prezes OIA Łódź – Izabela Kromkowska oraz Prezes Zarządu HURTAP SA – Wiktor Napióra. Rozegrano 6 meczów w formule każdy z każdym, które trwały 2x15 minut. Rywalizacja przebiegała przy fantastycznej pogodzie, na perfekcyjnie przygotowanej murawie boiska znajdującego się tuż obok siedziby HURTAP. Zgromadzeni tego dnia kibice mogli podziwiać wyśmienitą grę doskonale przygotowanych farmaceutów z całej Polski, którzy popisywali się technicznymi zagraniami, mnóstwem przepięknych bramek i niesamowitą paradą bramkarzy. Rywalizacja
w turnieju była zacięta, a ostateczna klasyfikacja przedstawia się następująco:

1. OIA Katowice
2. OIA Łódź
3. OIA Gdańsk
4. OIA Bydgoszcz

Nagrody indywidualne:
- król strzelców: Adam Szalbot (9 bramek) - OIA Łódź
- najlepszy zawodnik: Adrian Wolbiś – OIA Katowice
- najlepszy bramkarz: Bartłomiej Nowakowski – OIA Łódź

Niezmiernie cieszy nas wielkie zaangażowanie zawodników, którzy systematycznie trenują, co sprawia, że z roku na rok poziom rozgrywek jest coraz wyższy. Nas jako organizatorów cieszy fakt, że organizacja turnieju jest nie tylko formą rywalizacji sportowej, ale także integracją środowiska aptekarskiego, której firma HURTAP jest odwiecznym prekursorem.

Galeria

komentarzy /0/
Skomentuj