Aktualności

< powrót do listy
20 sierpnia 2020
Okręgowa Izba Aptekarska w Łodzi Mistrzem Polski w Żeglarstwie

W dniach 13-16.08.2020r., w Ośrodku Wrota Mazur na jeziorze Roś, odbyły się IX Żeglarskie Mistrzostwa Polski Aptekarzy. Nasza załoga wygrała klasyfikację OPEN i zdobyła tym samym tytuł Mistrza Polski w Żeglarstwie. Całość Regat składała się z sześciu wyścigów krótkodystansowych i jednego biegu długiego. Nasza załoga wygrała 5 biegów krótkich, w jednym plasując się na drugim miejscu. W biegu długim zajęliśmy czwarte miejsce oddając na mecie miejsce na najniższym stopniu podium załodze z Okręgowej Izby z Krakowa za co nagrodzono nas pucharem fair play. Suma punktów wszystkich biegów zapewniła nam ciężko wywalczone zwycięstwo.