Aktualności

< powrót do listy
27 czerwca 2004
LECH Beach Soccer Tour 2004

24-27 czerwca 2004 w Ustce odbyła się pierwsza impreza tegorocznego LECH Beach Soccer Tour 2004 w której udział wzięła drużyna HURTAP.

32 zespoły, które zjechały do Ustki z całej Polski miały do dyspozycji 3 boiska, w tym stadion z trybunami dla 2.000 widzów. Zawodnicy od rana do wieczora rywalizowali o tytuł II Mistrza Polski w Beach Soccer. Wraz z drużynami przyjechały rodziny, znajomi i kibice, którzy przez cały czas trwania imprezy głośno dopingowali swoje drużyny.

W rozgrywkach grupowych HURTAP wyeliminował swoich przeciwników (KP ŁÓDŹ, BABBADYLE, MAGIC) nie ponosząc żadnej porażki. Rewelacyjna dyspozycja zawodników i wspaniały doping kibiców sprawiły, że HURTAP zakwalifikował się do półfinału.

Ostatecznie drużyna zajęła III miejsce pokonując GM USTRONE. Mistrzami Polski został Drink Team Szczecin, który w finale pokonał Clearex Chorzów. Tomasz Milczarek strzelając 14 bramek został uhonorowany tytułem króla strzelców, a drużyna HURTAP dostała nagrodę Fair Play.

Tomasz Milczarek jako najlepszy strzelec wziął udział w niedzielnym turnieju pokazowym Tomasza Iwana. Całość była wspaniałym widowiskiem.